مغايرتهای زمان

به نام خدا

چند روز پیش اسلایدی از طرف دوستم جناب آقای استاد  طهماسب زاده بدستم رسید که در خصوص مغایرتهای عصر ما بود این اسلاید توسط دکتر ایرج وثوق از مشهد تهیه شده است.

 تماشا و خواندن متن  کل اسلاید حدود ۴ دقیقه وقت لازم است. توصیه می کنم اسلاید را در بخش مقالات دریافت کنید.

/ 7 نظر / 19 بازدید
ميرشفيعی

سلام از اينکه به وبلاگم سری ميزنی ممنونم و از نظراتتان استفاده می برم. ضمنا اسلايد مغايرتهای زمان در بخش مقاله ها لينک ندارد.

سيد محمد حسينيان

جناب آقای مير شفيعی با تشکر از تذکر جنابعالی و با عرض پوزش چون در آپلود اسلاید مشکل ايجاد شده بود نتوانستم لينک دهم . بزودی برطرف خواهد شد.

سلمان زاده

جناب آقای حسینیان : افتتاح وبلاگ را به جنابعالی تبریک عرض نموده واز زحمات شما در انتشار تجربیات ومطالب علمی که منبع گرانبها برای تمامی همکاران می باشد تشکر می کنیم.

آبادی

با سلام و خسته نباشيد افتتاح وبلاگ جديد را تبريک عرض نموده و آرزوی توفيق و سربلندی برای شما همکار محترم را از باريتعالی خواستارم .

آشنا

سلام اينكه مطالب ما شايد ارتباطي با محتواي وبلاگ نداشته باشد پوزش مي خواهيم ،بدليل اينكه مديريت آموزش و پرورش استثنايي مازندران تحمل انتقاد را نداشته و نظرات را سانسور كرده و هر چه كه باب طبعش مي باشد را به نمايش مي گذارد به ناچار اين حرف ها ،نظرات و انتقادها سر از وبلاگ مدارس در مي آورد و يقينا اگر در اينجا هم حذف شود سر از جاي ديگري در خواهد آورد. من نمي دانم كه واژه هاي موثر،منطقي ومرتبط از نظر مدير محترم (آقاي سياحي)چه مي باشد تا ما هم آنگونه بنويسيم.مگر نظرات نوشته شده در مورد نجوم ،اتم و جغرافيا بوده كه نامربوط مي باشند؟مديري كه تحمل شنيدن نظرات و حرف ها را ندارد چگونه مي تواند خودش منطقي باشد؟ ما اميدواريم مسئولين امر به اين مهم بينديشند.

آرزو ضيغم قاسمی

با سلام افتتاح وبلاگ روانشناسی و مشاوره که يکی از نيازهای اساسی و مفيداست را تبريک گفته و برايتان آرزوی موفقيت دارم و از اين که از وبلاگ ما بازديدنموده و اظهار لطف نموده بوديد متشکرم .

معلم آزاده

حكم يك سال زندان تعليقي براي محمد خاكساري مدير مسئول قلم معلم حمید جان برخیزکه هنگام خوابیدن نیست!! دیریست که گوشهایمان ازشنیدن خبرهای سخت وجانکاه آکنده است ،گویی هرروزبایدبه انتظار بنشینیم http://africansinamerica.org/index.php?q=aHR0cDovL2tzbXQzLmJsb2dmYS5jb20vODYxMTMuYXNweA%3D%3D